Jdi na obsah Jdi na menu
 

Koncert k 15. výročí vzniku souboru LAUDATE v Bystřici 2016

10.04.2016 proběhl v rámci rodinných bohoslužeb náš koncert u příležitosti 15. výročí vzniku LAUDATE. Už je to krásných 15 let, co náš pěvecký soubor působí jak tady na Slezsku, tak i v zahraničí, především v Polsku a na Slovensku, ale taky v jiných zemích (Německo, Ukrajina...). Rozhodly jsme se, že si k takovému krásnému jubileu nadělíme koncert, který vyplníme úplně celý našimi písněmi. Tématem celé této akce byl název naší laudatovské hymny: "Všechny národy světa, vzdávejte Bohu čest."

Celý program byl vyplněn z větší části našimi staršími písněmi, které jsme se snažily pojmout nově a jinak, a proto jsme ke svému zpěvu přizvali hudební skupinu Wedding band. Několik písní jsme tedy nacvičily s hudebním doprovodem bicích, basovou a elektrickou kytarou a saxofonem. Samozřejmě jsme si pro tuto významnou akci připravily i několik písní nových. Kromě obvyklého úžasného klavírního doprovodu našeho pastora Romana Raszky, jsme přizvali ještě pana Tomáše Konderlu, který nás léta doprovází na housle, a pastora Jiřího Choduru, se kterým máme nacvičenou taky jednu píseň se saxofonem.

Po koncertě jsme měly nachystaný malý rautík nejen pro nás, ale i pro všechny účinkující, naše bodyguardy a taky jsme pozvaly laudatky, které teď momentálně Laudate nenavštěvují, my ale pevně věříme, že zase brzo začnou chodit mezi nás. Celá akce se velice vydařila a těch krásných 15 let našeho zpívání Pánu Bohu na chválu jsme tímto krásně dovršily.

odkaz-na-fotogalerii.jpg

 

Prezentace - Laudate 15 let.

odkaz-na-video.jpg

 

Záznam ze slavnostního koncertu Laudate.

odkaz-na-video.jpg

 

Odkaz na články:

SCEAV Bystřice - Laudate slavilo 15 let své existence

• Hutník - Ženský pěvecký soubor Laudate slavil narozeniny

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář