Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zájezd do Krajného na Slovensku 2009

10.-11.10.2009 jsme po dlouhé době zase vyjeli za hranice naší republiky, a to do Krajného na Slovensku, kde jsme poprvé byli už před 5 lety. Letos se nám nějak nedařilo se scházet na zkouškách, a bohužel i mnohé laudatky musely svou účast ze zájezdu omluvit z různých závažných důvodů, tak jsme na cestu vyrazili posíleni o naši dechovku, která také přispívala k vyplnění programu.

Vyjeli jsme kolem 8 hodiny v sobotu ráno autobusem s naším soukromým řidičem směr Slovensko. Po cestě jsme se zastavili ještě do lázeňského města Piešťany, kde jsme se stavili na kafíčko a zmrzlinu. Procházka ale nepřipadala v úvahu, protože nám bohužel nevyšlo počasí, bylo zataženo a pěkná zima. 

Když jsme dorazili na místo do Krajného, čekalo na nás vřelé přijetí a vydatná večeře. Večer jsme měli koncert v místním kostele a poté jsme byli rozdělení do rodin, kde jsme měli zařízený nocleh a snídani. Ráno jsme vystoupili na bohoslužbách v kostele a v poledne jsme jeli na slavnostní oběd a milé posezení s místními věřícími. Celý zájezd se velice vydařil, myslím, že jak my tak i naši slovenští posluchači byli velice spokojení. Pán Ježíš požehnal celou tuto akci.

odkaz-na-fotogalerii.jpg

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář